Archiv festivalu

Zde najdete programy všech ročníků festivalu, všechny kapely co kdy u nás vystoupily a také něco o kdysi pořádaném předkole festivalu.

Programy 1998 - 2017 | Seznam kapel | Předkolo


Programy všech ročníků 1998 - 2017


Program 19. ročníku 2017
12:00 Sabina Uxová ()
12:35 Slunovrat (Beroun)
13:30 Knezaplacení (Praha)
14:25 Strunovrat (Slatiňany)
15:20 Báry (Ústí nad Labem)
16:15 Passage (Teplice, Liberec)
18:05 Křáp (Bílina)
19:00 Nezmaři (ČR)
20:10 Sem Tam (Č.B.)
21:05 TomTones ()
22:00 Blue Rocket (Teplice)

Program 18. ročníku 2016
13:00 Kvinta (Litvínov)
13:55 Album (Chomutov)
14:50 4zdi (Pelhřimov)
15:45 Pocity (Brno)
16:45 Žalman & spol. (ČR)
17:55 Passage (Teplice, Liberec)
18:50 Křáp (Bílina)
19:45 Bob a Bobci (Osek)
20:45 Neznámi (Šterusy SK)
22:00 Cop (Plzeň)

Program 17. ročníku 2015
12:30 Pouta (Pardubice)
13:20 Bodlo (Chodov)
14:10 Votvíráci (Písek)
17:10 Bob a Bobci (Osek)
18:15 Křáp (Bílina)
20:15 Passage (Teplice, Liberec)
21:05 Burizon (Ústí n/L)

Program 16. ročníku 2013
12:00 Zahájení festivalu ()
12:15 Strunovrat (Slatiňany)
13:05 Vomiště (Děčín)
14:00 Burizon (Ústí n/L)
14:50 Sem Tam (Č.B.)
15:40 Passage (Teplice, Liberec)
16:30 Křáp (Bílina)
18:40 Jeroen Smit (Amsterdam (NL))
19:30 Bob a Bobci (Osek)
20:30 Poutníci (Brno)
21:30 Album (Chomutov)
22:30 Monokl (Ústní n/L)

Program 15. ročníku 2012
11:30 Zahájení festivalu ()
11:40 Veget (Praha)
12:30 Ilon Leichtová ()
13:20 Druhá míza Vojty Zíchy (Č. Budějovice)
14:10 Vomiště (Děčín)
15:00 Nová Sekce (Praha)
15:50 Cop (Plzeň)
17:00 Passage (Teplice, Liberec)
18:00 Devítka ()
19:00 Hop Trop (ČR)
20:00 Žamboši ()
21:10 Hradišťan ()
22:30 Monogram (Praha)
23:30 Křáp (Bílina)

Program 14. ročníku 2011
11:30 Zahájení festivalu ()
11:40 Penál (Most)
Hop Trop (ČR)
12:30 Knezaplacení (Praha)
13:20 Pět oříšků pro Popelku (Litvínov)
14:10 Petr a Jitka Šottovi (Slatiňany)
15:00 Romanika (SR)
15:50 Křáp (Bílina)
19:10 Monogram (Praha)
20:10 Žalman & spol. (ČR)
21:25 Neznámi (Šterusy SK)
22:30 Svaťa Kotas Band (Praha)
23:30 Flashback (Praha)

Program 13. ročníku 2010
12:00 Ukrutná Veverka (Teplice)
12:45 Album (Chomutov)
13:35 Petr a Jitka Šottovi (Slatiňany)
14:15 Epy de Mye (ČB)
15:05 Druhá míza Vojty Zíchy (Č. Budějovice)
15:55 Křáp (Bílina)
16:50 Passage (Teplice, Liberec)
17:40 Jablkoň (Praha)
18:55 Cop (Plzeň)
19:55 Druhá tráva (ČR/SK)
21:10 Nezmaři (ČR)
22:50 Bob a Bobci (Osek)
23:40 Votvíráci (Písek)

Program 12. ročníku 2009
12:00 Apple (Plzeň)
12:50 Tuláci (Ostrov)
13:40 Frýda & Company (Plzeň)
14:30 Flashback (Praha)
15:20 My3.avi (Praha)
16:10 Pepa Štros (Klášterec nad Ohří)
16:50 Blue Eyes (Ústní nad Labem)
17:40 Křáp (Bílina)
19:30 Grasscountry (Trnava SK)
20:20 Nezmaři (ČR)
21:30 Hop Trop (ČR)
22:40 Neznámi (Šterusy SK)
23:30 Nová Sekce (Praha)
00:20 Passage (Teplice, Liberec)

Program 11. ročníku 2008
12:40 Střepy (Světec)
13:30 Stetson (Ústí nad Labem)
14:15 Passage (Teplice, Liberec)
15:00 Flashback (Praha)
15:50 Míša Leicht (Plzeň)
16:50 Samson a jeho parta (ČR)
18:10 Druhá tráva (ČR/SK)
19:25 Hop Trop (ČR)
21:20 Zlatý Voči (Praha)
22:10 Blue Gate (Plzeň)
23:00 Bob a Bobci (Osek)
00:00 Křáp (Bílina)

Program 10. ročníku 2007
12:30 Sunset (Mladá Boleslav)
13:15 Frýda & Company (Plzeň)
14:00 Passage (Teplice, Liberec)
14:45 Kvinta (Litvínov)
15:35 Vltavín (Liberec)
16:25 Křáp (Bílina)
17:10 Svítání (Brno)
17:50 Blue Gate (Plzeň)
18:40 Hop Trop (ČR)
19:50 Fámy a Petr Kůs (ČR)
20:40 Janoušek-Redl-Lenk (Tramtárie)
21:50 Přelet M.S. (Blovice)
22:40 Cop (Plzeň)
00:00 Zlatý Voči (Praha)

Program 9. ročníku 2006
12:40 Naspěch (Teplice)
13:25 Stráníci (Litvínov)
14:10 Blue Eyes (Ústní nad Labem)
15:00 BG Bazar (Jablonec n. N.)
15:45 Dětská soutěž - zpěv (finále dětské soutěže)
16:00 Bluegrass Hoppers (Ústí nad Labem)
16:50 Bob a Bobci (Osek)
17:40 Křáp (Bílina)
18:30 Monogram (Praha)
19:20 Jaroslav Urbánek (Duchcov)
20:00 Poutníci (Brno)
22:10 Druhá tráva (ČR/SK)
23:30 Zvláštní zóny (Olomouc)
00:10 ZDARR (Most)
01:00 Přelet M.S. (Blovice)

Program 7. ročníku 2005
11:10 Flastr (Mladá Boleslav)
12:00 SamoSebou  (Teplice)
12:55 Bonus (Krupka)
13:45 Country Víprdek (Bílina)
14:35 Album (Chomutov)
15:35 P.R.S.T. (Náchod)
16:15 Dětská soutěž - zpěv (finále dětské soutěže)
16:45 Křáp (Bílina)
17:35 Bob a Bobci (Osek)
18:20 Jarda Holan (Teplice)
19:00 Semtex (Plzeň)
20:10 Vomiště (Děčín)
21:00 Druhá tráva (ČR/SK)
22:10 Toman a lesní panna (Blovice)
23:00 Cop (Plzeň)
00:15 BG Collection (Plzeň)
01:25 Druhá míza Vojty Zíchy (Č. Budějovice)
02.10 Veget (Praha)

Program 6. ročníku 2004
12:10 Palán (Bílina)
13:00 BG Collection (Plzeň)
13:50 Toman a lesní panna (Blovice)
14:40 Monogram (Praha)
15:25 Wejlet (Kralupy nad Vltavou)
16:10 Dětská soutěž - zpěv (finále dětské soutěže)
16:40 Naspěch (Teplice)
17:35 Blue Gate (Plzeň)
18:30 Svítání (Brno)
19:30 Semtex (Plzeň)
20:50 Kvinta (Litvínov)
22:00 Cop (Plzeň)
23:15 Veget (Praha)
00:10 Druhá míza Vojty Zíchy (Č. Budějovice)
01:00 Křáp (Bílina)

Program 5. ročníku 2003
12.10 Vladimír Kadeřábek (Bílina)
13.00 Kvinta (Litvínov)
13.50 Burizon (Ústí n/L)
14.40 Střepy (Světec)
15.25 Střepy (Jihlava)
16.30 Two Flies & Blue Eyes (Ústní n/L)
17.20 Kvintet (Písek)
18.15 Vltavín (Liberec)
20.00 Cop (Plzeň)
21.00 Poutníci (Brno)
22.00 Druhá míza Vojty Zíchy (Č. Budějovice)
23.00 Načas (Praha)
00.00 Veget (Praha)
01.00 Křáp (Bílina)

Program 4. ročníku 2002
11.05 Žalost (Osek)
11.45 Naspěch (Teplice)
12.15 Schola Viva (Bílina)
12.45 Lidumil (Duchcov)
13.25 BG Collection (Plzeň)
14.05 Alabama (předtančení)
14.20 Album (Chomutov)
15.05 Bob a Bobci (Osek)
15.40 Dětská soutěž - zpěv (finále dětské soutěže)
16.00 Báry (Ústí nad Labem)
17.30 Veget (Praha)
18.15 Cop (Plzeň)
19.05 ATS Countryshock (předtančení)
19.20 Druhá míza Vojty Zíchy (Č. Budějovice)
20.30 Jarret (Liberec)
21.30 Poutníci (Brno)
22.15 Kvintet (Písek)
23.00 Načas (Praha)
23.50 Křáp (Bílina)

Program 3. ročníku 2001
Schola Viva (Bílina)
Naspěch (Teplice)
Žalost (Osek)
Bob a Bobci (Osek)
Všeho s Mírou (Chomutov)
Country Víprdek (Bílina)
Vltavín (Liberec)
Jarret (Liberec)
Kvintet (Písek)
Mogway (Chomutov)
Křáp (Bílina)

Program 2. ročníku 2000
13.00 Žalost (Osek)
13.45 Pražská Čtvrť (Praha)
14.30 Prologue (Bílina)
15.05 ATS Countryshock (předtančení)
15.20 Střepy (Světec)
16.05 Bob a Bobci (Osek)
16.35 Dětská soutěž - zpěv (finále dětské soutěže)
16.55 Míra Kadeřábek (Bílina)
17.30 Knírači (Chomutov)
18.15 Mogway (Chomutov)
18.50 Country Víprdek (Bílina)
19.25 Jarda Holan (Teplice)
20.00 Kvintet (Písek)
22.00 Pět oříšků pro Popelku (Litvínov)
22.45 Eva Henychová (Luhačovice)
23.35 Naspěch (Teplice)
00.20 Křáp (Bílina)

Program 1. ročníku 1999
Naspěch (Teplice)
Šmidliboys (Bílina)
Prologue (Bílina)
Střepy (Světec)
Žalost (Osek)
Lidumil (Duchcov)
Ervín Rozenkranz (Bílina)
Bob a Bobci (Osek)
Kvintet (Písek)
Knírači (Chomutov)
Čtyrlístek (Teplice)
Třetí cesta (Most)
Mogway (Chomutov)
Křáp (Bílina)

Program 0. ročníku 1998
Žalost (Osek)
Knírači (Chomutov)
Lidumil (Duchcov)
Jen Tak 5 ()
Střepy (Světec)
Bob a Bobci (Osek)
Naspěch (Teplice)
Třetí cesta (Most)
Střepy (Jihlava)
Radek Šlajchrt ()
Křáp (Bílina)


Vytvořilo SvaBe Media   |  Svabe © 2017  |  Počítadlo:  523405   |   Login  |  RSS